Koenzym Q10 100mg

38,70zł!!!

Koenzym Q10 100 mg - witalność, piękno i zdrowie

Sprawdź, jak wiele może zrobić dla Twojego zdrowia.

Koenzym Q10
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu z wolnych rodników
 • Pomaga zachować zdrowe serce
 • Odpowiedzialny za wytwarzanie energii na poziomie komórkowym
 • Opóźnia procesy starzenia się komórek
 • Pomaga zachować młody wygląd i dobrą kondycję skóry
42,99zł

38,70zł

Z kodem rabatowym taniej o -10% ! Wpisz w koszyku: KOENZYMQ10

Koenzym Q10 tabletki - czy wiesz, dlaczego warto po nie sięgnąć?

Koenzym Q10 100mg - ta nazwa jest Ci już pewnie dobrze znana - często pojawia się w reklamach kosmetyków, artykułach w kobiecych magazynach czy na opakowaniach kremów do twarzy. O tej substancji bardzo często mówi się w medycznym, ale i właśnie w kosmetycznym świecie. A to wszystko dzięki jej działaniu odmładzającym i upiększającym. Nie od dziś wiadomo, że pozytywnie wpływa na kondycję skóry, a koenzym Q10 tabletki to wygodny i prosty sposób, by osiągnąć ten efekt. Warto jednak wiedzieć, że koenzym Q10 100 mg to nie tylko piękniejsza i młodsza cera. Suplement ten może uczynić znacznie więcej dobrych rzeczy dla naszego organizmu.

Należy zacząć od tego, że koenzym Q10 tabletki to sposób na uzupełnienie poziomu związku, który naturalnie znajduje się w organizmie i jest przez niego wytwarzany. Koenzym Q10 znajdziemy w każdej komórce ludzkiego organizmu - to niezbędny składnik mitochondrium, czyli części komórki odpowiedzialnej za produkcję energii. Jednakże produkcja tej cennej i niezwykle potrzebnej dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zmniejsza się z wiekiem. Moment, w którym naturalna produkcja koenzymu Q10 przestaje być wystarczająca, określa się na 35 rok życia. Zjawisko to związane jest ze starzeniem się organizmu - wtedy właśnie procesy metaboliczne ulegają spowolnieniu.

Możemy jednak wspomóc swój organizm i dostarczyć mu tej cennej substancji z zewnątrz. Jeśli chodzi o koenzym Q10, opinie naszych klientów mówią, że jest to fantastyczne i niezwykle proste rozwiązanie. Nie chodzi bowiem jedynie o piękno i młody wygląd - koenzym Q10 ma o wiele bardziej istotne właściwości dla naszego zdrowia. Jego obecność potrzebna jest do prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego - niskie stężenie koenzymu Q10 prowadzi do jego niewydolności.

A przecież możemy w łatwy sposób temu zapobiec - wystarczy systematyczne stosowanie tego cennego suplementu diety.

Do niedoboru tej niezbędnej dla dobrej kondycji i naszego ogólnego zdrowia mogą prowadzić również nieodpowiednie diety odchudzające, zbyt ubogo skomponowane diety wegetariańskie, picie zbyt dużej ilości alkoholu czy palenie papierosów. Niestety, również stres powoduje obniżenie poziomu tej cennej substancji, jaką jest koenzym Q10. Cena za jej niedobór może być naprawdę wysoka - grozi ryzykiem występowania chorób serca, uszkodzenia układu nerwowego, obniżeniem sprawności fizycznej i umysłowej, występowaniem ciągłego zmęczenia i braku koncentracji, nasileniem się alergii czy nawet pojawieniem się jej, większą podatnością na zakażenia, wolniejszym gojeniem się ran i przyspieszeniem procesów starzenia się. Warto zatem zaopatrzyć się w koenzym Q10 tabletki i zapobiec obniżeniu się jego poziomu w organizmie.

Warto jest także wspomnieć o korzyściach, jakie gwarantuje nam suplementacja koenzymu Q10 100mg. W zestawieniu na pewno znajdą się przeciwieństwa zagrożeń, płynących z jej niedoboru, a więc:

 • zdrowe i prawidłowo funkcjonujące serce
 • młodszy wygląd i piękniejsza cera, której kondycja jest znacznie lepsza
 • oczyszczanie organizmu ze szkodliwych, wolnych rodników
 • zmniejszanie ryzyka obniżenia sprawności fizycznej i umysłowej
 • neutralizuje toksyczne związki pojawiające się w organizmie
 • odpowiedni poziom koenzymu Q10 wpływa pozytywnie na kondycję mięśni

Wiemy już zatem, jak bardzo istotnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i zachowania zdrowia jest konezym Q10. Tabletki pomogą nam w odpowiedniej suplementacji, która zapobiegnie niebezpieczeństwom niedoboru tej ważnej substancji. Już dziś zastosuj koenzym Q10. Opinie o tym suplemencie mówią same za siebie! Sprawdź, jakie korzyści uzyskasz dzięki niemu!

Koenzym Q10 tabletki - skład

Co zawiera koenzym Q10 100 mg?

Informacje o suplemencie

Jedna porcja: 1 Kapsułka

Opakowanie: 60 Kapsułek miękkich

Wartość odżywcza 1 kapsułka % ZDS
Q-Sorb™ Koenzym Q10 100 mg *
Koenzym Q10

Koenzym Q10 - przydatne informacje

garść dodatkowych informacji o Koenzymie Q10

Sposób użycia: Stosować jedną (1) kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Opakowanie: Koenzym Q10 tabletki - 60 kapsułek miękkich

Składniki: Koenzym Q10, olej z otrębów ryżowych, żelatyna, gliceryna roślinna, lecytyna sojowa, dwutlenek tytanu.

Produkt nie zawiera: Sztucznych Aromatów, Słodzików, Konserwantów, Cukru, Skrobi, Mleka, Laktozy, Glutenu, Pszenicy, Drożdży, Sodu.

Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Uwaga: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Puritan's Pride poleca - Koenzym Q10. Opinie o tym produkcie są bardzo pozytywne!

Piękno i młody wygląd są w dzisiejszych czasach bardzo pożądane - często przy tym niestety zapominamy o tym, że to dobre zdrowie gwarantuje nam promienną cerę, witalność i energię, które dostrzegalne są gołym okiem. Koenzym Q10 100mg to nie tylko odmłodzenie, ale i szereg niezwykle pozytywnych działań dla naszego organizmu.

Czy warto łykać koenzym Q10? Opinie lekarzy i naukowców jednoznacznie stwierdzają, że niezwykle istotne jest zapobieganie niedoborom tego składnika w organizmie. Zastanawiasz się, czy cierpisz na zbyt niski poziom koenzymu Q10? Odpowiedz sobie na następujące pytania: Czy mam więcej niż 40 lat? Czy często w moim życiu gości stres i pośpiech? Czy mam nadciśnienie lub zbyt wysoki poziom cholesterolu? Czy mam nadwagę? Czy stosuję zróżnicowaną dietę? Czy mam problem z koncentracją? Czy odczuwam ciągłe zmęczenie? Czy mam cukrzycę? Czy ktoś w rodzinie miał zmiany nowotworowe? Jeśli chociaż 3 razy odpowiedziałeś TAK, warto zaopatrzyć się w koenzym Q10 100mg.

Co może zrobić dla Twojego organizmu koenzym Q10? Opinie lekarzy i naukowców mówią, że składnik ten wspomaga leczenie wielu chorób: niewydolności krążenia, miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, cukrzycy typu II, niektórych chorób mięśni, parodontozy, choroby Parkinsona i choroby Alzheimera. Warto zatem uzupełniać niedobór tej cennej substancji, jaką jest koenzym Q10. Cena, jaką musielibyśmy zapłacić za jej braki w organizmie jest zdecydowanie zbyt wysoka!

Koenzym Q10
właściwości

Koenzym Q10 właściwości

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie koenzym Q10 ma właściwości, zajrzyj do tego wpisu na naszym blogu. Z pewnością znajdziesz tutaj informacje, które uzupełnią Twoją wiedzę o tym suplemencie.

Do artykułu »

Udane i bezpieczne zakupy w Puritan's Pride!

Wasze opinie - sklep internetowy

Oceń

Joasia Zkm

2016-11-25

Dobry koenzym

O ile sama nie brałam koenzymu q10, o tyle kupiłam go swojemu tacie. Jest naprawdę zadowolony, twierdzi, że czuje się po prostu lepiej i poprawiły mu się wyniki krwi.

Wasze opinie - blog Puritan’s Pride

Jaroslaw on 29 grudnia 2016

Środek poleciła mi koleżanka, nigdy nie miałem zwyczaju zażywania suplementów, ale po spróbowaniu Waszego koenzymu chyba w sobie taki nawyk wyrobię

Odwiedź nasz profil Facebook!