Niacyna 100 mg / 100 tab

1480

1480

New product

 • Bierze udział w syntezie hormonów
 • Jest składnikiem dwóch koenzymów: NAD i NADP
 • Bierze udział w detoksykacji organizmu
 • Wspiera regulacje wydzielania soku żołądkowego
 • Uczestniczy w tworzeniu erytrocytów
 • Wspiera układ nerwowy

 

                     

Brak w magazynie

20,36 zł

1480

Niacyna 100 mg - witamina B3

Witamina B3, czyli niacyna, znana jest również jako czynnik przeciwpelagryczny, dlatego nazywa się ją witaminą PP. Niacyna 100 mg powinna być stosowana jako uzupełnienie codziennej diety, ponieważ, mimo, że w przeciwieństwie do innych witamin z grupy B, jest produkowana w naszym organizmie, jednak w bardzo niewielkich ilościach.

Niacyna - wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi

Przyjmowanie niacyny jest istotne, ponieważ witamina ta pełni niezwykle ważną rolę w naszym organizmie. Między innymi bierze udział w produkcji energii, uczestniczy w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczne działanie związków chemicznych i leków, a nawet reguluje poziom cholesterolu we krwi. Ma pozytywny wpływ na system nerwowy i stan psychiczny, a jednocześnie poprawia ukrwienie skóry co wpływa na zdrowy wygląd włosów.

Niacyna - wysoka jakość w dobrej cenie

Suplement wykazujący kompleksowe działanie, wspierające funkcjonowanie całego organizmu wart jest swojej ceny. Dostarczenie odpowiedniej ilości witaminy B3, jest niezwykle trudne, a jednocześnie konieczne, ponieważ witamina ta bierze udział w detoksykacji organizmu, działa dobroczynnie na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Dlatego warto stosować niacynę 100 mg regularnie jako uzupełnienie zbilansowanej codziennej diety.

Niacyna (witamina B-3) bierze udział w produkcji energii, w syntezie niektórych hormonów i DNA. Jest składnikiem dwóch koenzymów NAD i NADP, które w połączeniu z białkami tworzą enzymy oksydoreduktazy, uczestniczy w metabolizmie białek, tłuszczów i węglowodanów oraz utlenianiu komórkowym.

Niacyna wspomaga wrażliwość na insulinę i jej wydzielanie. Wspiera regulacje wydzielania soku żołądkowego. Oddziałuje również korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Bierze udział w detoksykacji organizmu.

Niacyna produkowana jest w organizmie z tryptofanu. Jednak sam tryptofan jest aminokwasem egzogennym, czyli należy dostarczyć go z pożywieniem, gdyż nie jest syntetyzowany w organizmie.

Na polepszenie wchłaniania Niacyny wpływają witaminy z grupy B, witamina C, fosfor i chrom.


1 Tabletka2 Tabletki

Niacyna (B3)

 (Kwas nikotynowy)

100 mg

(625 %)

200 mg

(1250 %)


% RWS - Referencyjna wartość spożycia
 

Sposób użycia: Stosować jedną (1) tabletkę dziennie, najlepiej podczas posiłku. 
Składniki: Kwas nikotynowy (niacyna), substancje wypełniające: fosforan diwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, olej palmowy, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezu kwasów tłuszczowych, kwas stearynowy.
Uwaga: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Opakowanie: 100 Tabletek powlekanych

Producent: Puritan's Pride 

Napisz opinię

Niacyna 100 mg / 100 tab

Niacyna 100 mg / 100 tab

 • Bierze udział w syntezie hormonów
 • Jest składnikiem dwóch koenzymów: NAD i NADP
 • Bierze udział w detoksykacji organizmu
 • Wspiera regulacje wydzielania soku żołądkowego
 • Uczestniczy w tworzeniu erytrocytów
 • Wspiera układ nerwowy

 

                     

Bestsellery

Produkty powiązane

Przejdź do góry