Super Multi Minerały Chelatowane 100 tab

5580

5580

New product

  • Kompleks łatwo przyswajalnych minerałów

  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu

 

                

Brak w magazynie

39,81 zł

5580

Minerały chelatowane - łatwo przyswajalne dla organizmu

Istnieje cały szereg pierwiastków mineralnych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania, których niedobór może doprowadzić do ciężkich schorzeń. Suplementy diety, które zawierają minerały chelatowane dostarczają organizmowi wysoko przyswajalnych składników mineralnych, w kompleksowej mieszance, bez ryzyka przedawkowania czy nawet zatrucia. Multi Minerały Chelatowane 100 tab Puritan,s Pride to zestaw minerałów, który łączy w jednej tabletce ponad 10 dobrze przyswajalnych form związków takich jak wapń, magnez, sód, potas, selen, cynk, bor, żelazo, miedź, fosfor, mangan oraz chrom.

Zestaw minerałów - wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu

Proces chelatacji, jakiej są poddane zawarte w preparacie minerały, sprawia, że pierwiastki, które łatwo przedawkować, przekształcają się w nieszkodliwe chelaty. Dzięki temu zestaw minerałów wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu dostarczając mu niezbędnych minerałów i metali, jednocześnie usuwając toksyny metali ciężkich z organizmu człowieka. Minerały chelatowane Puritan,s Pride to kompozycja starannie dobranych związków ukrytych w chelatach odpowiedzialnych między innymi za utrzymanie właściwej mineralizacji kości, stymulację układu immunologicznego. Co więcej, chelaty zawarte w suplemencie korzystnie wpływają na libido i sprawność seksualną, układ nerwowy czy funkcje intelektualne oraz na pamięć.


Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Multi Minerały Chelatowane 100 tab Puritan,s Pride – łączy ponad 10 niezbędnych minerałów i pierwiastków w kompleksowej mieszance. Wapń i magnez spełniają ważną funkcję w utrzymaniu właściwej mineralizacji kości. Sód razem z potasem, magnezem i wapniem, należą do elektrolitów. Sód wpływa na przewodzenie bodźców w komórkach nerwowych oraz na gospodarkę wodną organizmu. Potas jest częścią składową pompy sodowo-potasowej, która pomaga utrzymać równowagę jonową wewnątrz i na zewnątrz komórki. Selen i cynk stymuluje układ immunologiczny. Bor ma bardzo korzystny wpływ na funkcje intelektualne oraz na pamięć. Żelazo jest wykorzystywane w procesie tworzenia krwinek czerwonych. Miedź bierze udział w syntezie hemoglobiny i razem z żelazem uczestniczy w transportowaniu tlenu do każdej komórki. Fosfor bierze udział w mineralizacji kości. Mangan korzystnie wpływa na libido i sprawność seksualną oraz na układ nerwowy. Chrom pomaga regulować stężenie glukozy we krwi. Zestaw minerałów, który pomoże Ci w walce o dobre zdrowie. Wypróbuj nasze minerały chelatowane i poczuj różnicę!

 

2 Tabletki% RWS

Wapń

 (Węglan wapnia)

500 mg63 %

Magnez

 (Tlenek magnezu)

250 mg67 %

Fosfor

200 mg909 %

Potas

 (Cytrynian potasu)

66 mg3 %

Żelazo

 (Glukonian żelaza)

10 mg71 %

Cynk

 (Glukonian cynku)

10 mg100 %

Mangan

 (Glukonian manganu)

10 mg500 %

Sód

10 mg<1 %

Bor

 (Cytrynian i asparaginian boru)

2 mg*

Miedź

 (Glukonian miedzi)

0,25 mg25 %

Jod

 (Z morszczynu pęcherzykowatego - Kelp)

150 mcg29 %

Selen

 (Drożdże selenowe)

26 mcg47 %

Chrom

 (Azotan chromu)

20 mcg50 %

% RWS - Referencyjna wartość spożycia
 

Sposób użycia: Stosować dwie (2) tabletki dziennie, najlepiej podczas posiłku.
Składniki: Węglan wapnia (wapń), tlenek magnezu (magnez), fosfor, cytrynian potasu (potas), glukonian żelaza (żelazo), glukonian cynku (cynk), glukonian manganu (mangan), sód, cytrynian i asparaginian boru (bor), glukonian miedzi (miedź), jod (z morszczynu pęcherzykowatego - kelp), drożdże selenowe (selen), azotan chromu (chrom), cytrynian potasu (potas), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
UWAGA: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje. Najlepiej spożyć przed końcem: datą podaną na opakowaniu (EXP).

Opakowanie: 100 Tabletek

Producent: Puritan's Pride 

Napisz opinię

Super Multi Minerały Chelatowane 100 tab

Super Multi Minerały Chelatowane 100 tab

  • Kompleks łatwo przyswajalnych minerałów

  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu

 

                

Bestsellery

Produkty powiązane

Przejdź do góry