Lato

1 Komentarz (y)

                       

28,69 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
2 Komentarz (y)

                      

34,25 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 Komentarz (y)

                           

23,14 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

                         

46,29 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 Komentarz (y)

                       

37,03 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Ochrona przed słońcem

 

Witaminy A i E mogą pomóc chronić Cię przed obrażeniami od słońca. Wielu z nas spędza za dużo czasu na słońcu latem co może prowadzić do kilku przykrych skutków, takich jak uszkodzenia skóry, wysypek cieplnych i udaru słonecznego. Poza kremami z filtrem, picia dużej ilości wody i chowaniu się w cieniu, Beta Karoten i Witamina E mogą przyczynić się do ochrony skóry.

 

-  Beta Karoten (Prowitamina A) (Stymuluje ochronę przed promieniowaniem UV. Sprawia, że opalenizna staje się mocniejsza)

- Witamina E (Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wzroku. Ma odmładzający wpływ na skórę i włosy)

 - Luteina (ochrania oko przed szkodliwymi promieniami UV oraz chroni siatkówkę oka przed uszkodzeniami)

 

Suplementy nawadniające

 

Istotne jest, aby pozostać nawodnionym w gorące, letnie dni. Woda zapewnia mięśniom energie hydroelektryczną, cyrkuluje składniki odżywcze i utrzymuje prawidłowe krążenie krwi do serca. Ale czy słyszałeś, że istnieją suplementy, które pomogą nawodnić Twój organizm? 

Kiedy jesteś odwodniony, ważne elektrolity jak sód (sól), magnez i potas są tracone wraz z potem i moczem. Odpowiednia podaż sodu powoduje, że woda może być prawidłowo wchłaniana przez komórki, aby nawodnić organizm, a potas i magnez pomagają utrzymać równowagę płynów.

 

- Magnez (Wykazuje korzystny wpływ na działanie układu nerwowego. Korzystnie wpływa na pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego)

- Potas (Razem z sodem, reguluje gospodarkę wodną i mineralną organizmu)

- Kwas hialuronowy (Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie skóry, jest jedną z jej głównych składowych. Jego zadaniem jest wiązanie wody w skórze)

 

Wsparcie układu pokarmowego - szczupła sylwetka

 

Poza działaniem doraźnym, regulują poziom cholesterolu, wspierają utrzymanie prawidłowego pH w żołądku oraz odchudzanie. W dzisiejszym świecie, gdy jemy szybko i nieuważnie, wspieranie prawidłowej przemiany materii jest niezwykle istotne.

- Probiotyk 10 (Wspiera stan i działanie śluzówki układu pokarmowego, wspomaga przyswajalność składników odżywczych z pożywienia)

- Ocet Jabłkowy Formuła (Wspiera regulację pH żołądka)

Przejdź do góry