Witamina urody! Biotyna na włosy, paznokcie i nie tylko.

Witamina urody! Biotyna na włosy, paznokcie i nie tylko.

Biotyna na włosy? Biotyna na paznokcie? Biotyna na… urodę?

Drogie panie! Czy zastanawiałyście się kiedyś, czy istnieje uniwersalna „witamina urody”, która w cudowny sposób wpłynie na nasz wygląd i sprawi, że będziemy wyglądały olśniewająco? No cóż, jak wiadomo środki idealne na wszystko, rozwiązujące każdy problem (rodem z reklam w kolorowych pismach) nie istnieją. Mamy dla Was jednak coś, co poniekąd jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. Biotyna! Właściwości tego związku mogą realnie wpłynąć na naszą urodę. Dlaczego warto stosować biotynę?

  • Biotyna na paznokcie – sprawia, że są lśniące, mocne, reguluje prędkość ich wzrostu
  • Biotyna na włosy – podobnie jak w przypadku paznokci sprawia, że są one mocniejsze, lśniące oraz mniej skłonne do wypadania
  • Biotyna uczestniczy w rozkładzie tłuszczów, aminokwasów i węglowodanów
  • Biotyna ma wpływ na naszą witalność i samopoczucie


Biotyna – właściwości, które wspomogą Twoje piękno

Nasza biotyna na włosy i paznokcie występuje w niewielkich, łatwych do połknięcia tabletkach. Wystarczy regularne zażywanie środka, by odczuć różnicę. Sama stosowałam biotynę na paznokcie (wydawało mi się, że są słabe i matowe), a różnicę zauważyłam już po około miesiącu. Dodatkowo warto wspomnieć o zauważalnie lepszym samopoczuciu – na mnie biotyna zadziałała lepiej, niż się tego spodziewałam. Zachęcam Was do wypróbowania choćby jednego opakowania! Dajcie znać w komentarzach, czy biotyna i właściwości, które posiada również Was zachwyciły.

Puritan’s Pride poleca – biotyna na włosy, biotyna na paznokcie!

14 thoughts on “Witamina urody! Biotyna na włosy, paznokcie i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *