Produkty, które wspomogą Twoje serce – Koenzym Q10, Olej Omega 3 i Resweratrol.

Produkty, które wspomogą Twoje serce – Koenzym Q10, Olej Omega 3 i Resweratrol.

Serce jest tylko jedno, a jego bicie towarzyszy nam przez całe życie. Technicznie rzecz biorąc jest niezwykle silnym mięśniem, który robiąc sobie jedynie krótkie odpoczynki między uderzeniami, pompuje krew do wszystkich komórek naszego ciała. Zdrowe serce to zdrowy organizm. Szczęśliwie istnieją suplementy, które je wspomagają i pomagają mu zachować dobrą kondycję. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka z nich:

Koenzym Q10 – naturalny składnik komórek.

Koenzym Q10 to naturalnie występujący składnik komórek ciała (w mitochondriach), który jest odpowiedzialny za wytwarzanie energii na poziomie komórkowym. Wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, które mogą być niezwykle szkodliwe dla naszego organizmu (wolnym rodnikom poświęcimy dedykowany artykuł). Koenzym Q10 polecany jest osobom w każdym wieku, między innymi dlatego, że ma bardzo dobry wpływ na nasze serca. Doceniany jest jednak przede wszystkim przez osoby starsze ponieważ jego ilość w organizmie zmniejsza się w raz z wiekiem.

Olej Omega 3 – rewolucyjne podejście do produktu.

Powszechnie wiadomo, że Olej Omega 3 dobrze wpływa na mózg i układ nerwowy. Nie jest to jednak jego jedyna zaleta – polecany jest na przykład matkom w ciąży, a po narodzinach ich dzieciom, które przy obecności Oleju Omega 3 rozwijają się po prostu lepiej.

Oferowany przez Puritan’s Pride olej posiada unikalną formułę Ester Omega®, która gwarantuje jego dłuższą absorpcję. Pamiętajmy, że nasz organizm sam nie potrafi wytworzyć związków zawartych w Oleju Omega 3, dlatego odpowiednia suplementacja jest niezwykle ważna. Wracając jednak do tematu – Olej doskonale wpływa na pracę serca! Ogranicza ryzyko wystąpienia zaburzeń pracy serca i wystąpienia zawałów.

Dbamy o serce z Resweratrolem

Ostatnio Resweratrol podbija polski rynek jako preparat, który spowalnia procesy starzenia się organizmu. W tematyce serca i układu krążenia jego zaletami jest wspomaganie walki z otyłością, cukrzycą oraz zaburzeniami serca i naczyń krwionośnych. Resweratrol to doskonały sposób na podniesienie ogólnej sprawności i zdrowia organizmu, w tym właśnie serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *