Który magnez wybrać? Nowe spojrzenie na preparaty magnezowe

Który magnez wybrać? Nowe spojrzenie na preparaty magnezowe

Zanim odpowiemy sobie na pytanie który magnez wybrać przyjrzyjmy się samemu magnezowi jako substancji. Jest to pierwiastek chemiczny, dokładniej metal ziem alkalicznych, który w odpowiednim stężeniu może zrobić dla naszego zdrowia naprawdę wiele dobrego. Co dokładnie?

  • uczestniczy w procesach metabolizmu
  • pozytywnie wpływa na układ nerwowy, koordynuje pracę komórek nerwowych
  • wspomaga walkę z bolesnymi skurczami mięśni
  • może zapobiegać wachaniom ciśnienia krwi
  • jest budulcem kości
  • pomaga chronić ciało przed niektórymi toksynami

Jak widać magnez rzeczywiście jest bardzo ważny. Jednak który magnez wybrać? Odpowiedź znajduje się poniżej!

Który magnez jest najlepszy? Wybierz swoją opcję!

W trosce o to, by nasi klienci zawsze otrzymali to, czego potrzebują, zdecydowaliśmy się na sprzedaż aż trzech różnych rodzajów preparatów magnezowych. Który magnez wybrać? To zależy!

który magnez jest najlepszyOpcja 1 – czysty magnez

Czysty magnez przeznaczony jest osobom, które borykają się ze stresującą pracą i dużym wysiłkiem umysłowym. Jeżeli masz problemy z koncentracją i często dopada Cię zmęczenie, to nasz magnez w tabletkach będzie najlepszym wyborem. Wystarczy zażywać od jednej do dwóch tabletek dziennie, by wesprzeć swój umysł, serce i całe ciało! W składzie preparatu znajduje się Magnez w formacie 250 mg.

 

 

 

 Opcja 2 – magnez z cynkiemmagnez z cynkiem

Jeżeli zastanawiasz się który magnez jest najlepszy, zdecydowanie weź pod uwagę magnez z cynkiem. Oprócz zwyczajnego działania magnezu możesz także liczyć na wsparcie cynku. Jakie? Cynk pozytywnie wpływa na pracę trzustki, uczestniczy w przemianach spożytych pokarmów, wykazuje działania antyoksydacyjne, a nawet wzmacnia włosy i paznokcie. Jeżeli poszukujesz nieco bardziej rozbudowanego działania magnezu, to będzie to najlepszy wybór. W składzie suplementu znajduje się magnez oraz cynk w formacie 10 mg.

 

 

super multi minerały chelatowaneOpcja 3 – super multi minerały chelatowane

Ostatnia trzecia opcja jest przeznaczona dla osób, które nie wykazują dużego niedoboru magnezu, jednak wciąż chcą podnieść jego stężenie w organizmie oraz wesprzeć go dodatkowymi substancjami. Oprócz opisanego wyżej magnezu w suplemencie znajduje się wapń, żelazo, fosfor, jod, cynk, miedź, mangan i wiele innych dobroczynnych składników. Wszystkie razem stanowią doskonałe wsparcie dla kondycji całego ciała, w tym umysłu. Jeżeli lubisz kompleksowe rozwiązania postaw na super multi minerały chelatowane!

 

 

Czy już wiesz, który magnez jest najlepszy? Nie czekaj – zamów preparat, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *