Jak dbać o skórę, włosy i paznokcie? Mamy na to sposób!

Jak dbać o skórę, włosy i paznokcie? Mamy na to sposób!

jak dbać o skóręNiestety z upływem czasu nasze ciało traci powoli młodzieńczy wigor i kondycję. Dodatkowo czyhają na nas różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Wobec tego – jak dbać o skórę, włosy i paznokcie? Poza przystosowaniem genetycznym, ważna jest także zbilansowana i różnorodna dieta oraz odpowiednia suplementacja. Jeden z naszych preparatów, o wymownej nazwie Włosy Skóra Paznokcie – Formuła może okazać się nieocenioną pomocą w walce o piękne ciało. W poniższym artykule dowiesz się, jak dbać o skórę, jak dbać o włosy oraz oczywiście jak dbać o paznokcie. Zapraszamy!

Jak dbać o włosy?

Oprócz wspomnianej zbilansowanej diety ważne są także inne aspekty dbania o włosy. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w odpowiednio dobrany szampon i odżywkę. Zależnie od tego, czy nasze włosy są suche, łamliwe, kręcone, czy farbowane dobierz odpowiedni środek. Myjąc głowę zwróćmy uwagę na temperaturę wody, a podczas stylizacji ograniczmy ich kontakt z prostownicą i lokówką do minimum. Sprawdźmy, jak nasz włos reaguje na kontakt z dużym nasłonecznieniem i solarium. W odpowiedzi na pytanie jak dbać o włosy należy uwzględnić odpowiednie nawilżenie włosa. Pomocne mogą się także okazać masaże głowy!

Jak dbać o skórę?

Aby zadbać o skórę należy trzymać się kilku prostych zasad. Tak jak w przypadku włosów ważny będzie dobór mydła (najlepiej miękkiego) i kremu nawilżającego. Podczas mycia się zrezygnujmy z częstych kąpieli i postawmy na prysznic, a kiedy już go opuścimy nie trzyjmy skóry ręcznikiem, a pozwólmy jej na powolne schnięcie. Jeżeli chcemy stosować się do zaleceń lekarzy w obrębie pytania jak dbać o skórę, musimy dbać o odpowiednie dawkowanie promieni słonecznych oraz odpowiedni ubiór w miesiącach zimowych. Zbyt częste opalanie lub solarium może drastycznie wpłynąć na jakość naszej skóry. Zalecamy także rzucenie palenia.

Jak dbać o paznokcie?skóra włosy paznokcie

Dobrze, przyszedł czas, aby dowiedzieć się jak dbać o paznokcie. Tutaj również wystarczy przestrzeganie kilku prostych zasad! Jeżeli często malujemy paznokcie (na przykład codziennie), należy dać im jeden bądź dwa dni wytchnienia. Podobnie jak w powyższych poradach należy unikać nadmiernie gorącego powietrza i wody. Częsty peeleing i nawilżanie dłoni kremem będzie miało pozytywny wpływ na jakość paznokci. Polecamy, aby możliwie rzadko używać polerki, tipsów oraz powstrzymać się przed pukaniem paznokciem w twarde powierzchnie i obgryzaniem skórek.

Pomoc od Puritan’s Pride

Dla tych z Was, którzy chcą wesprzeć swoje włosy, skórę i paznokcie, polecamy prezentowaną wcześniej formułę. Przekonaj się, jak cenne wsparcie może stanowić dla Twojej urody. Do zobaczenia!

One thought on “Jak dbać o skórę, włosy i paznokcie? Mamy na to sposób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *